Goat Simulator Free

Simülasyon oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 457.2 MB
  • Version 1.4.19
  • Dil İngilizce
  • Firma Coffee Stain Publishing
En iyi keçi simülasyon oyunu olarak sizlere sunulan Goat Simulator Free tamamen ücretsiz!

Bir keçi olarak oynayabileceğiniz Goat Simulator Free oyunu oldukça ilginç özelliklere sahiptir. Etrafınızda bulunan eşyaları parçalayarak puan kazanabileceğiniz bu oyunda aksi ve huysuz bir keçi olarak her yeri dağıtabilirsiniz. En iyi keçi simülasyonu oyunu olarak kullanıcılarına sunulan bu oyun hayallerinizin gerçekleşmesine ortak oldu.

Oldukça yaratıcı ve bir o kadar da eğlenceli bir oyun olan Goat Simulator Free, keçiler söz konusu olduğunda gökyüzünün bile sınır olmasına izin vermiyor. Sınırsız bir alan içerisinde dilediğiniz kadar yıpratabileceğiniz bu oyunda ne kadar çok zarar verirseniz o kadar çok puan kazanırsınız.

En kuvvetli keçi olduğunu kanıtlayın!

En güçlü keçi olduğunuzu arkadaşlarınıza kanıtlayarak böbürlenebileceğiniz oyunda çökme hataları otomatik olarak onarılırken diğer ufak kazalar önemsenmeyecektir.

Seviyeleri başarılı bir şekilde tamamlayarak en kuvvetli keçi olduğunuzu kanıtlamaya çalışacağınız Goat Simulator Free oyununu sizde mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz bir şekilde yükleyebilir, en güçlü keçi olduğunuzu arkadaşlarınıza ve etrafınızdaki kişilere gösterebilirsiniz!

Goat Simulator Free indir